PŘÍRODNÍ VODNÍ SKLUZAVKA u hotelu VEGA ***

 

Novou luhačovickou atrakcí je unikátní přírodní vodní skluzavka, na které se mohou projet děti i dospělí. Nová atrakce měří 150 metrů s převýšením 25 metrů. Tím se skluzavka pyšní statusem nejdelší přírodní vodní skluzavky v České republice! 

Návštěvníci mohou u hotelu Vega v Luhačovicích využít jedinečnou přírodní skluzavku, která vyrostla v bývalém zorbingovém korytě. Stopadesát metrů dlouhá atrakce má 25 metrů převýšení a povozit se v ní mohou dospělí i děti. Součástí skluzavky je i písčitá pláž s lehátky a slunečníky, která navodí atmosféru prosluněné pláže.

„Skluzavka má dojezdový bazének s vodou pro hladký dojezd a provoz na atrakci kontroluje plavčík tak, aby bylo vše maximálně bezpečné. Sami už jsme se několikrát svezli a za sebe musím říct, že to dolů pěkně sviští,“ představuje přírodní skluzavku ředitel hotelu Vega Tomáš Voráček. „Skluzavka je součástí našich volnočasových aktivit, kterými chceme oživit program nejen našim hostům, ale také místním obyvatelům nebo návštěvníkům lázní.“

Jedinečnou vodní skluzavku doplňuje areál minigolfu, beach volejbalové hřiště, putting green, tenisový kurt, dětský koutek nebo wellness areál s širokou nabídkou procedur. Při vstupu na vodní skluzavku se hostům nabízí zvýhodněný vstup také do vnitřního bazénu hotelu. Díky tomu je možné atrakci spojit s celodenním programem. Návštěvníky hotelu Vega také čeká bohatá nabídka občerstvení v hotelové kavárně – velmi oblíbenou se stala novinka, domácí osvěžující limonády, nebo páteční grilovačky s hudbou.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE: 

1) Skluzavka bude spuštěna na základě Vaší poptávky - za příznivého počasí :o) 

2) Vstupné = 20 Kč / Jízda. Při zakoupení 10 jízd máte od nás volný vstup do vnitřního bazénu hotelu!

3) U skluzavky je postavena písečná pláž s opalovacími lehátky a slunečníky :o) takže super opalovačka! 

4) Skluzavka je vodní atrakcí pro děti i dospělé, nikdo se na ní nudit nebude! :)

5) Skluzavku obsluhuje min.1 plavčík. Bez jeho souhlasu a pokynů je vstup na skluzavku zakázán!

6) Skluzavka ma jasný provozní řád a každý jej musí dodržovat!

7) Skluzavka měří 150m a má 25m převýšení.

8) Tak už nečtěte a přijeďte se sklouznout taky :o)

 

PŘÍRODNÍ VODNÍ SKLUZAVKA u hotelu VEGA ***

Tato fotogalerie je prázdná.


Lázně a víkendové pobyty -romantické, relaxační, lázeňské pobyty, rodinné, víkendové pobyty a další…